אודות אורן קובי

אורן קובי, יזם הנדל”ן, מתמחה באיתור, ליווי ושיווק נדל”ן באירופה. מתמקד בעיקר בנדל”ן בגרמניה, ובפרט בברלין, המהווה אחד מהאזורים המתפתחים והמבוקשים ביותר באירופה.
אורן קובי פרופיל

מבחינה מקצועית אורן קובי מעניק ללקוח שקט וביטחון לא רק לפני ובזמן הרכישה, אלא גם לאחריו. אורן קובי שם לעצמו כמטרה ללוות את הלקוח בכל שלבי הרכישה ודוגל במשפט “אתם לא לבד”.

פרט למידע על כל סעיף, משפט, תמונה או שאלה, הצוות המסור של אורן קובי יספק לכם ביטחון ושקט. הלקוח יכול להיות בטוח שהוא נמצא בידיים טובות. בצוות של אורן קובי מעל 15 אנשים שמטרתם אחת – להעניק ללקוח חווית רכישה אחרת שעוד לא הכיר. חוויה שבסופה הלקוח יהיה בעליו (בטאבו!) המאושרים של נכס נדל”ן בברלין עם פוטנציאל רווח עצום.

למה להשקיע בחו”ל?

מחירי הדיור הגבוהים בישראל הביאו לא מעט אנשים שרוצים להשקיע בנדל”ן לחפש נכסים מעבר לים, בדגש על יעדים כמו אירופה. במדינות רבות במערב אירופה, ובפרט בברלין, ניתן לרכוש נדל”ן במחיר מוזל וליהנות מתשואה גבוהה לאורך שנים.

למה כדאי לקנות נדל”ן בברלין?

  • מחירי נדל”ן אטרקטיביים
  • תשואות גבוהות של עד 8% בשנה
  • מחייה זולה
  • ביקוש גבוה לשכירות בברלין

משקיעים שרוצים להשקיע את כספם בנדל”ן מניב בעיר צריכים לצידם צוות מקצועי ומנוסה, שידע לבחור יחד איתם את הנכס המניב ביותר בהתאם לצורכי הלקוח.

“פעולות הממשלה נגד משקיעים, לרבות חוק ריבוי נכסים, עליית מחירי הדיור והנכסים בישראל – כל אלה מובילים את המשקיע הישראלי לחפש את האטרקטיביות בנכסים בחו”ל”, אומר אורן קובי.

נגישות