האם משתלם לרכוש נדל”ן באיי יוון?

יוון מושכת אליה מיליוני תיירים מדי שנה, ולאחר המשבר הכלכלי העולמי בשנת 2008, הכלכלה החזקה של המדינה צנחה גם. החל משנת 2009, הכלכלה ביוון חוותה תהליך הידרדרות הדרגתי שגרם בין היתר לירידה משמעותית במחירי הנדל”ן. כתוצאה מכך, משקיעים מרחבי העולם, לרבות ישראל, מנצלים את ההזדמנות כדי להשקיע באיי יוון וכדי ליהנות מהכנסה פסיבית למשך שארית חייהם.

רכישת נדל”ן באיי יוון – האם זו עסקה משתלמת?

לאחר המשבר הכלכלי בעולם, היה חשש שיוון תפרוש מהגוש האירופי ותיכנס למצב כלכלי שיבודד אותה משאר המדינות באיחוד. הסכנה הזו חלפה לאחר סיוע מגרמניה וממדינות אחרות שמנעו את ההידרדרות הכספית של יוון. כתוצאה מכך, שוק הנדל”ן ביוון נפתח בפני משקיעים מבחוץ, והמדינה אפילו מעודדת אנשים מכל רחבי העולם לרכוש נכסים במדינה.

אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים, יכול לתווך עבורכם עסקאות נדל”ן באיי יוון ולדאוג לכך שתרכשו את הנכסים המשתלמים ביותר. כיום המחירים של נדל”ן ביוון הם נמוכים במיוחד, החל בסכום מזערי של 25 אלף יורו בלבד.

נכסים באיי יוון מושכים אליהם תיירים וסטודנטים מרחבי המדינה והעולם, כך שהביקוש עבור דירות ובתים במדינה הולך ועולה בהדרגה. לפני העלייה הצפויה של מחירי הנדל”ן ברחבי יוון, מומלץ לרכוש נכסים במדינה וליהנות מתשואה שנתית גבוהה בהשקעה התחלתית מינימלית.

על מנת שתוכלו לדעת איזה נכס הכי מתאים לכם, חשוב שתרכשו אותו באזור מבוקש, שתכירו את חוקי הרכישה באיי יוון וגם שתדעו אילו נכסים מותרים לרכישה על ידי הממשלה. בעזרת אורן קובי, אשר מתמחה ברכישת נדל”ן מעבר לים, תוכלו לבצע את כל השלבים הללו על הצד הטוב ביותר וליהנות מנכס בעל תשואה נאה במיוחד.

Rate this post
נגישות