היכן משתלם להשקיע בנדל”ן יווני?

כל איש נדל”ן המתמצא בנעשה במדינות שמעבר לים, יוכל לספר לכם על הכדאיות של ביצוע עסקאות נדל”ן ביוון. גם איש הנדל”ן המנוסה בעסקאות מעבר לים, אורן קובי, יציג בפניכם את היתרונות שבביצוע עסקה כזו. כי אכן, יוון היא מדינה המאפשרת כיום למשקיעים חיצוניים לבצע עסקאות כדאיות במיוחד במסגרת גבולותיה. זאת בגין העובדה שהיא מצויה כיום במשבר כלכלי המוביל כמובן לירידה ניכרת במחירי הנכסים. אך מסתמן כי היא תשתקם וכי הכלכלה תתייצב במהירות ביחס לעומק המשבר. ולכן העסקאות כדאיות במיוחד.

איפה להשקיע ביוון?

בדומה לכל מדינה שאתם מכירים, גם ביוון יש אזורים מבוקשים לעומת אזורים מבוקשים פחות. כמובן שנכס באזור מבוקש יהיה רווחי ומניב יותר מעסק באזור אחר. ולכן בשלב שבו אתם מבררים על נכסים מומלץ לפעול באמצעות חברה או איש מקצוע שמכיר היטב את שוק הנדל”ן ביוון. לדוגמה, אורן קובי יוכל להציג בפניכם את הנכסים השווים ולספר על האזורים השונים של המדינה. רכישת נכס באזור מבוקש תוביל אתכם להצלחה בהשכרת הנכס במחיר משתלם ולאורך זמן. כי נכס מבוקש הוא נכס מניב שמייצר הכנסה פסיבית יציבה.

תיירות ואזורים מבוקשים

שימו לב, שנוסף על נכסי המגורים או העסקים ניתן לרכוש ביוון גם נכסים שמיועדים לתיירות. וזאת בגלל העובדה שיוון היא ארץ תיירותית מבוקשת שנהנית ממיקום מבוקש ומתנאים נהדרים. ואכן בסמיכות לחוף ניתן למצוא אזורים תיירותיים מאוד שבהם הנכסים עתידים להניב תשואה גבוהה בהחלט. מה שאומר שרכישת הנכס עשויה להיות שווה וכדאית במיוחד. כדי להצליח ברכישת הנכס חשוב להיות מלווים באיש נדל”ן מקצועי שיכוון אתכם לבחירה חכמה ונכונה עבורכם. אורן קובי הוא האדם הנכון בכל מה שקשור לעסקאות נדל”ן בחו”ל.

Rate this post
נגישות