מדוע הונגריה היא יעד מבוקש עבור משקיעי הנדל”ן?

מחירי הנדל”ן בישראל הופכים השקעות בתחום הזה למאתגרות במיוחד עבור מרבית האוכלוסייה. לאור העובדה הזו, אנשים רבים בוחרים להשקיע בנכסי נדל”ן במדינות אירופה, לרבות הונגריה, שהפכה למבוקשת במיוחד לאור היתרונות הרבים שהיא מציעה למשקיעי נדל”ן.

מדוע לבחור דווקא בהונגריה להשקעות נדל”ן?

הונגריה נמצאת במיקום אסטרטגי אידיאלי במרכז אירופה, ומהווה מוקד משיכה לתיירים מכל רחבי העולם. בודפשט, המכונה גם “פריז של מזרח אירופה” היא בהחלט עיר שמומלץ לרכוש בה נכסי נדל”ן הודות לתנועה הענפה של סטודנטים, תיירים ואנשי עסקים במשך כל ימות השנה.

המוסדות להשכלה גבוהה בבודפשט מושכים אליהם למעלה מ-100 אלף סטודנטים בכל שנה אשר זקוקים לדירות להשכרה. הצורך בנכסים להשכרה תקף גם לאנשי עסקים שהפכו את בודפשט למוקד שוקק עבור עיסוקים ממגוון סוגים. אורן קובי, איש נדל”ן בעל וותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים, מלווה מזה שנים ישראלים המעוניינים לבצע השקעות בהונגריה הודות לגורמי המשיכה הרבים במדינה הייחודית הזו.

הביקוש עבור דירות להשכרה ומכירה באזורים מרכזיים בבודפשט גרם לעלייה של 20% במחירי הדירות באזור בשנתיים האחרונות. התוצאה הישירה של הביקוש ההולך ועולה לנכסים ברחבי בודפשט הופכת אותה להשקעה בטוחה עם תשואה של 8%-5% לשנה.

התחזיות לגבי יציבות התשואה הן אופטימיות במיוחד הודות לעובדה שבודפשט היא מרכז חיים שוקק הכולל מרכזי קניות, אתרים תרבותיים, חיי לילה סוערים, מרכזי לימוד גדולים, ואטרקציות נוספות המושכות צעירים ותיירים מכל רחבי העולם.

הריבית הנמוכה בהונגריה ובבודפשט הופכת את האזורים הייחודיים הללו למבוקשים אף יותר עבור משקיעים שרוצים להניב תשואה גבוהה בסיכון מינימלי. ההערכות כיום, הן שמחירי הדירות בהונגריה רק יוסיפו לעלות עם הזמן, ולכן מומלץ להכות בברזל בעודו חם ולרכוש נכס כל עוד ישנם נכסים במחירים הוגנים.

השקעות בנדל”ן באירופה מהוות השקעה בטוחה, כל עוד בוחרים נכסים בחוכמה ובאזורים מבוקשים. הונגריה בהחלט נכללת ברשימת המדינות האירופיות שמומלץ להשקיע בהן, וגם אתם יכולים להרוויח מהשקעה במדינה הנפלאה הזו. כדי שתוכלו לעשות זאת, חשוב שתהיה לכם תמיכה מידי מומחים המכירים את שוק הנדל”ן בהונגריה על בוריו, כמו אורן קובי, המומחה בנדל”ן אירופאי, שילווה אתכם בכל צעד.

אורן קובי

Rate this post
נגישות