מדוע כרגע השקעה בנדל”ן עדיפה על שוק ההון?

אפיקי השקעה שונים מאפשרים לנו ליהנות מרווחים לאורך השנים בלי שנצטרך להשקיע מאמץ מיוחד, ולכן זה לא פלא שיותר ויותר אנשים בוחרים לייצר לעצמם השקעה פסיבית מסוג זה. שני אפיקי ההשקעה הגדולים ביותר כיום הם שוק ההון ושוק הנדל”ן, כשלכל אחד מהם יתרונות משלו, אך אחד מהם טומן בחובו יותר סיכונים מהשני.

Coins, paper money and globe on white Statistic form background

נדל”ן ושוק ההון – מי עדיף בטווח הארוך?

כאמור, שוק הנדל”ן ושוק ההון, כלומר שוק האגח”ים והמניות, מהווים שני אפיקי השקעות מרכזיים עבור אנשים פרטיים וגם ארגונים גדולים. בעוד ששוק הנדל”ן הוא שוק בעל סיכון נמוך יחסית, שוק ההון טומן סכנה של אובדן כל הסכום שהושקע בתחום כזה או אחר.

פירוש הדבר הוא שאם אתם בוחרים להשקיע במנייה מסוימת למשל וכעבור זמן מה החברה הרשומה עליהן נסגרת, הכסף שהשקעתם יורד לטמיון. לעומת זאת, השקעה בנדל”ן מהווה אפיק בטוח להשקעה הודות לכך שרכישה של נכס במקום מובחר עתידה להניב תשואה שנתית שרק תלך ותגדל מדי שנה, ובכך הסיכון בשוק הזה נמוך יחסית.

על מנת שאכן תוכלו ליהנות מנכס מניב שמביא לצידו תשואה שנתית, חשוב שתבחרו אותו בחוכמה תוך כדי חישוב הסיכונים והכרת חוקי האזור שבו אתם שוקלים לרכוש נכס, כמו גם כדאיות ההשקעה. מידע מקיף וניסיון מהסוג הזה הם בדרך כלל מנת חלקם של מקצוענים מנוסים בלבד, ולכן חשוב שתיוועצו באיש מקצוע כאשר אתם שוקלים לבצע השקעה בתחום הנדל”ן.

אורן קובי, איש נדל”ן בעל ניסיון נרחב בהשקעות נדל”ן מעבר לים, בייחוד באירופה וברלין, יכול לספק לכם את הייעוץ המקצועי ביותר בתחום, ולעזור לכם לבצע את הבחירה הנכונה ביותר. הודות לניסיון עתיר השנים שלו והידע על המקומות המשתלמים ביותר להשקעה, אורן קובי יוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך עד לרכישת הנכס ואחריה, לענות על כל שאלה בתחום והכי חשוב – לעזור לכם לבחור את הנכס המתאים לכם ביותר שיניב לכם תשואה עתידית ושקט נפשי.

Rate this post
נגישות