נדל”ן בסלוניקי – מדוע כדאי להשקיע עוד היום?

יוון מהווה לא רק מקום נפלא לטיולים, אלא מדינה שבה ניתן לרכוש נדל”ן במחירים משתלמים במיוחד וליהנות מתשואה גבוהה. ישראלים רבים גילו את הפוטנציאל הגלום ברכישת נדל”ן ביוון בכלל, ובהשקעה בסלוניקי בפרט. אם גם אתם מעוניינים לבצע רכישת נדל”ן בחו”ל, מומלץ שתכירו את סלוניקי ואת כל מה שיש לה להציע עבור משקיעים מבחוץ.

נדל”ן בסלוניקי – למה מומלץ להשקיע בו?

יוון מתאוששת בשנים האחרונות מהמהלומה הכלכלית שהיא עברה במהלך המשבר העולמי שפגע במדינות רבות. כיום הכלכלה ביוון מתאוששת לאיטה, ולמרות מדיניות נוקשה כלפי משקיעי נדל”ן חיצוניים, ממשלת יוון חורגת מהחוקים עבור גופים מסוימים, כמו GREEN INVEST וכמו אורן קובי – איש נדל”ן בעל ותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים.

כתוצאה מכך, ישראלים יכולים לקחת משכנתה במדינת יוון והערים המרכזיות שבה, כמו סלוניקי. העיר המוכרת היא השנייה בגודלה ביוון והיא שוקקת חיים במהלך מרבית ימות השנה הודות לתיירים הפוקדים את האזור. התיירות הענפה מהווה רק אחת מהסיבות שהופכות את סלוניקי ליעד השקעה מבוקש, במיוחד עבור אלו המעוניינים להשכיר את הנכסים שלהם כדירות נופש.

אורן קובי על נדל”ן בסלוניקי

נוסף על כך, סלוניקי היא עיר נמל חשובה מבחינה אסטרטגית ומבחינת המיקום שלה. כמו שהיה בהיסטוריה וכמו שיהיה בעתיד, ערי נמל מהוות מרכזים חשובים במיוחד המושכים אליהם מתיישבי קבע. פירוש הדבר הוא שלנדל”ן בסלוניקי תמיד יהיה ביקוש, מה שמבטיח הכנסה קבועה מנכסים בעיר.

מלבד זאת, בסלוניקי יש 10 אוניברסיטאות שבהן לומדים קרוב ל-200 אלף סטודנטים הזקוקים לדיור במהלך הלימודים שלהם. מוסדות הלימוד הללו מושכים סטודנטים רבים מיוון וגם מהעולם הודות לעובדה שהם זכאים למלגות ולהטבות המוענקות לסטודנטים.

סלוניקי מהווה יעד מבוקש להשקעה הודות לתנועה הרבה שיש בה במהלך כל השנה. כדי להשקיע בנכסים בעיר, עליכם לבחור אותם בקפידה ולבצע את הרכישה דרך מקומות המורשים לכך, כמו חברות של אורן קובי – איש נדל”ן בעל ותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים.

 

Rate this post
נגישות