השקעות נדל"ן בברלין - אורן קובי

4 צעדים לצמצום הסיכונים בהשקעת נדל”ן בחו”ל

השקעות נדל"ן בברלין - אורן קובי

שנים ארוכות נמנע המשקיע הישראלי מהרפתקאות ומהשקעות נדל”ן מעבר לים. בשנים האחרונות המגמה השתנתה ומשקיעים רבים החלו להבין מדוע כדאי להם להשקיע בנדל”ן בחו”ל. לפתע צצו חברות רבות המבטיחות למשקיע הישראלי הזדמנויות חדשות להשקעות נדל”ן בחו”ל, בעיקר בארה”ב ובאירופה. עם זאת, אין למהר ולהשקיע בנדל”ן בחו”ל בלי להכיר את הנושא וללמוד אותו. לשם כך, מומלץ לפנות לאורן קובי, איש נדל”ן ותיק ומנוסה המתמחה בהשקעות נדל”ן באירופה. כך המשקיע מקטין ומצמצם משמעותית סיכונים, מאחר שהוא נמצא בידיים בטוחות וזוכה לייעוץ מקצועי ולשירות ברמה הגבוהה ביותר.

צעדים חשובים לצמצום הסיכון בהשקעות נדל”ן מעבר לים

אורן קובי, איש הנדל”ן המנוסה והמקצועי, מציע לכל משקיע חדש המעוניין להשקיע בנדל”ן בחו”ל להקפיד על 4 צעדים חשובים והכרחיים כדי להפחית את רמת הסיכון:

יש לבדוק מהי רמת הסיכון הקיימת ולא להתרכז רק בתשואה וברווחים
יש לבדוק מהי רמת הסיכון הקיימת ולא להתרכז רק בתשואה וברווחים
  1. ייעוץ מקצועי – יש לפנות לגורם מקצועי ובעל ניסיון רב כדי לאתר נכסים מניבים במחירים ובמיקומים אטרקטיביים.
  2. בדיקת הנכס – חשוב לבדוק את הנכס באופן מקצועי על מנת לוודא כי אין בו ליקויי בנייה, וחשוב לשקלל בעלות הנכס את נושא השיפוץ.
  3. ניהול הנכס – בגלל המרחק הרב מישראל, מומלץ לבחור חברת ניהול אמינה שתפקידה לדאוג לתחזוקת הנכס, להשכרתו, לגבייה ולהעברת תשלומים לבעל הנכס.
  4. תשואה – כדי לצמצם את הסיכונים בהשקעות נדל”ן בחו”ל יש לקרוא על היעד, לבדוק נתונים כלכליים, להשוות מחירי נכסים, לחשב את עלויות המימון ולבדוק מהי התשואה האפשרית ביעד הנבחר.

להפעיל שיקול דעת ולפנות לגורם מקצועי ומנוסה

כל השקעה מחייבת זהירות ויש לבדוק מהי רמת הסיכון הקיימת ולא להתרכז רק בתשואה וברווחים. יש עלויות נלוות להשקעת נדל”ן בחו”ל כמו מיסוי, תחזוקת הנכס, תקופה בה הנכס אינו מושכר, ארנונה, ועד בית ועוד. לכן, חשוב לפנות לגורם מקצועי ומנוסה כמו אורן קובי כדי להבין מהמומחה כיצד להשקיע נכונה בנדל”ן בחו”ל ואיך לצמצם את הסיכונים.

Rate this post
נגישות