לנדמרק, חברת פלטפורמת נדל”ן פורצת דרך

אורן קובי, אשר היה הבעלים של חברת אדמה, שהייתה בזמנה החברה הגדולה בישראל לשיווק קרקעות בישראל, מכרה פרוייקטים בסדר גודל של 400 מיליון ש”ח לאורך השנים, ומי שניהל והיה אחראי על הפרויקטים השונים הוא לא אחר מהיזם אורן קובי.
מתוקף היותו הבעלים של חברת אדמה, אורן קובי צבר ידע וניסיון רב בתחום שיווק ומכירת פרויקטים שונים בתחומי הנדל”ן, אשר מהווים עבורו את אבן הדרך לפתיחת השוק הישראלי עם פלט’ פורצת דרך כמו לנדמרק.

יזם הנדל”ן, אורן קובי, ייסד את לנדמרק כדי לאפשר פלטפורמה אחת המכילה את כל הצרכים לחברות הנדל”ן: “בראש השירותים שחברת לנדמרק מספקת לחברות הנדל”ן זה הניסיון, במהלך השנים צברתי ידע משמעותי מאוד בתחום הנדל”ן וניסיון מפרויקטים גדולים ומורכבים, יחד עם המוחות הטובים שאותם בחרתי אנחנו מספקים את כל מה שחברת נדל”ן צריכה, אנחנו מאפשרים לאנשים להקים חברות נדל”ן מאפס ולהצליח לאורך כל הדרך”.

הערכת צפי מחזור שנתי של לנדמרק בישראל – 500 מיליון שקל

יחד עם מכלול השירותים לחברות הנדל”ן, לנדמרק מתמקדת בשיווק קרקעות עם פוטנציאל השבחה גבוה לפי תקן 22 שיגן על רוכשי הקרקעות רמת ביטחון גבוהה, לפי התקן השמאי מעריך כמה הקרקע תהיה שווה ביום ההפשרה וכמה זמן ההפשרה עתידה לקחת.

במסגרת קבוצת חברות תחת לנדמרק והשירות הכולל, הערכת המחזור הכספי הכולל בישראל הוא 500 מיליון שקל בשנה, שיווק קרקעות ומתן הסיוע לחברות נדל”ן בישראל ובחו”ל מובילים לחזון גדול בו לנדמרק תהפוך לשחקן המרכזי בענף.

באירופה הפוטנציאל של לנדמרק אף גדול יותר מבחינת מחזורים שנתיים

אורן קובי הבעלים של לנדמרק מתייחס לצעדים הבאים של החברה: “ניהול נכון מחייב תכנון עתידי מסודר, יחד עם הקמת סניף ראשון בלונדון והתבססות גם בשוק הנדל”ן הבריטי, המטרה היא להוביל את לנדמרק גם לשוק ההון לגיוס כספים לפרויקטים גדולים שיאפשרו לחברה לצמוח ולאפשר לעשרות ומאות חברות בארץ ובחו”ל לבנות בסיס מקצועי להצלחה ובהמשך לקבל את כל סל השירותים שחברת נדל”ן צריכה”.

5/5 - (1 vote)
נגישות